przeliczanie wyciągów

przelicz wyciąg samodzielnie

meta trader 4, meta trader 5

przelicz sam swój wyciąg z konta.
program po wczytaniu wyciągu oblicza kwoty przychodu i kosztu uzyskania przychodu, które można wpisać do zeznania podatkowego. konwerter automatyzuje cały proces przeliczania transakcji po odpowiednim kursie NBP, co eliminuje ryzyko powstawania błędów wynikających z użycia nieprawidłowych kursów. ponadto po przeliczeniu wszystkich transakcji jest możliwość ręcznego zdefiniowania, które transakcje, jeśli takowe występują, maja być nieuwzględnione w przychodzie i koszcie uzyskania przychodu. program obsługuje wyciągi z kont prowadzonych na platformie MT4 i MT5.

zobacz, jak działa konwerter

PRZYGOTOWANIE ZEZNANIA PODATKOWEGO JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE

zleć nam przeliczenie wyciągu

jeśli nie chcesz zajmować się przeliczaniem transakcji z wyciągu, obawiasz się popełnienia błędów, nie masz wystarczającej wiedzy w tym zakresie, możesz to zlecić nam. dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu, posiadanym narzędziom, jesteśmy w stanie powierzone zadanie wykonać szybko i z należyta starannością.
dodatkowo, na życzenie, możemy przygotować formularz pit38 z wypełnionymi kwotami.

interactive brokers/lynx

wyliczenia przychodu i kosztu uzyskania przychodu na podstawie raportów z interactive brokers lub lynx są wykonywane ręcznie. raporty od tych brokerów są zbyt skomplikowane, by dało się je w prosty sposób zautomatyzować. każda część transakcji kupna-sprzedaży lub sprzedaży-kupna jest rozliczana osobno, więc nie da się tego w prosty sposób połączyć. dodatkowo trzeba uwzględnić wypłaty dywidend, podatek od dywidend, przeprowadzany na akcjach split lub reverse split, dodatkowe opłaty za dostęp do danych.
dlatego większość rzeczy trzeba tu wykonać ręcznie. zautomatyzować się da tylko pewne wycinki, które uprzednio zostały już odpowiednio przygotowane.

KAŻDA USŁUGA JEST W TYM PRZYPADKU WYCENIANA INDYWIDUALNIE

jak poprawnie wygenerować raport

PLUS500

plus500

wygeneruj z konta raport, który chcesz, żebyśmy przeliczyli. resztą zajmiemy się my, a ty otrzymasz gotowe wyliczenia z kwotami, które trzeba wpisać do formularza pit38.

cTrader

wygeneruj z konta raport, który chcesz, żebyśmy przeliczyli. resztą zajmiemy się my, a ty otrzymasz gotowe wyliczenia z kwotami, które trzeba wpisać do formularza pit38. przesłany raport może być w postaci pdf lub xls (excel).

jak poprawnie wygenerować raport

saxobank

saxo bank

wygeneruj z konta raport, który chcesz, żebyśmy przeliczyli. resztą zajmiemy się my, a ty otrzymasz gotowe wyliczenia z kwotami, które trzeba wpisać do formularza pit38. przesłany raport może być w postaci pdf.

jak poprawnie wygenerować raport

jForex

wygeneruj z konta raport do przeliczenia. platforma generuje raport do pliku csv. to nam wystarczy. my zajmiemy się resztą, a ty otrzymasz wyliczenia i formularz pit38 z naniesionymi kwotami.

jak poprawnie wygenerować raport

Przewiń do góry