programowanie

JAK DZIAŁAMY?

1. PLANOWANIE
napisz do nas, co jest ci potrzebne – wskaźnik, skrypt, czy strategia automatyczna. przygotuj możliwie najdokładniej opis programu, co ma robić, jak działać, parametry, na których się opiera, momenty wejścia/wyjścia, sposób zarządzania pozycją, wskaźniki, które są wykorzystywane, godziny gry. jeśli to możliwe, dołącz zrzuty ekranu z naniesionymi informacjami. wszelkie wątpliwości są wyjaśniane na tym etapie.
na podstawie otrzymanych informacji przygotujemy wycenę. na życzenie podpisujemy również NDA (non-disclosure agreement), – umowę o zachowanie poufności.

2. REALIZACJA
jeśli oferta zostanie zaakceptowana, zaczynamy programowanie. otrzymasz wersję beta programu, żeby sprawdzić, czy wszystko działa tak, jak powinno. jeśli nie, wprowadzimy niezbędne poprawki, abyś finalnie dostał w pełni funkcjonalny produkt.

3. IMPLEMENTACJA
do napisanego programu dostaniesz instrukcję obsługi, a jeśli to będzie również konieczne pomożemy w uruchomieniu programu na platformie transakcyjnej.

PROGRAMOWANIE

programujemy w językach MQL4 i MQL5. wskaźniki, skrypty, czy automatyczne strategie, które są koncepcjami, dzięki nam mogą nabrać realnych kształtów. podejmiemy się nawet najbardziej skomplikowanych programów. MQL4 i MQL5 znamy od podszewki.

jeśli jesteś zainteresowany napisaniem programu,

wszelkie wątpliwości rozwiejemy przed rozpoczęciem programowania, tak żeby najszybciej gotowy produkt trafił do ciebie.

MODYFIKACJA PROGRAMÓW

jeśli potrzebujesz zmodyfikować swój obecny program, naprawić go, dopasować do indywidualnych preferencji, napisz do nas.

opisz dokładnie, co jest do zrobienia, które elementy wymagają poprawy, modyfikacji lub dopisania. jeśli to możliwe, dołącz zrzuty ekranu opisujące poprawki.

najlepiej działają programy dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Przewiń do góry